Welkom, wat ging er mis?!
Citaat van: adriaan op 31 mei 2024, 21:26:56
Welkom, wat ging er mis?!
Geen idee, wat ging er mis? ???
Ah bah, als we de yeti nu geluncht hadden (wat de opgegeven naam was) had ik 50% kans om te overleven.
Maar ik wilde altijd nacht 1 orcen, de kans dat een yeti naar buiten komt is dan klein. En het wolventeam was klein, het was nogal nodig om een overwicht te kunnen krijgen.
De communicatie in het slechtjesboardteam is tot nu toe niet optimaal imo
Nou je wordt bedankt he. Ik sta aan de kant van John Wilkes Booth. Haha maar jammer dat zij vergeten waren de naam op te geven voor jullie team
Citaat van: adriaan op 2 juni 2024, 23:16:47
De communicatie in het slechtjesboardteam is tot nu toe niet optimaal imo
Tsja, niemand begon 2 uur voor tijd over de lunch, dus ik dacht 'dan zeg ik er maar iets over'. Ik kon hem alleen moeilijk posten, alleen wilde ik dat niet meteen weggeven. Als ik niet weet met wie ik samenwerk wil ik dat liever een nachtje voor mezelf houden.
Maar ja, daardoor dacht men blijkbaar dat ik de lunch had gepost, dus daar ging het mis.
Ach Abraham toch, wat doe je me aan!
Dus de wolven hebben niet geluncht, maar de wisselaar heeft ook niks gedaan? ::) XD
Klopt, dus dat compenseert wel weer een beetje
Citaat van: Simile op 3 juni 2024, 15:10:31
Dus de wolven hebben niet geluncht, maar de wisselaar heeft ook niks gedaan? ::) XD
Die wist natuurlijk gewoon dat de yeti buiten zou komen!
Citaat van: Simile op 3 juni 2024, 15:10:31
Dus de wolven hebben niet geluncht, maar de wisselaar heeft ook niks gedaan? ::) XD
De wisselaar blijft ook niet echt opletten, want die zet nu iemand op de wissel die openbaar in de discussie neutraal heeft geclaimd. :P
Lijk in de adel, dat wordt een moeilijk verhaal voor slecht.
Dat is wel extra AdelLijk.
...
...
...
Ik ga maar weer eens aan t werk.
Het lijkt erop dat de Grafdelver op de lunch gezet wordt, dus dit Lijk kan wel eens heel snel actief gaan worden.
Gek genoeg hebben ze wel al geconcludeerd dat Lauaki waarschijnlijk Lijk is, dus waarom ze nu dan een neutraalclaimer gaan lunchen is mij een raadsel. XD
Inmiddels is Cleopatra toegelaten tot de adel, dat zag ik ook niet helemaal aankomen. XD
Wattes? XD
Er gebeuren een hoop onlogische dingen in dit spel XD
Op basis van haar post waarmee ze terug in het spel kwam vertrouwden ze haar wel, en ze had natuurlijk een plusje doordat ze de spreiding overleefde op dag 2. Maar alsnog zou ik op dit punt niet een neutraalclaimer waar je verder niks van weet aan de adel toevoegen. :P
Tsja, een kloterol, waar ik niets mee kon. Zat uiteindelijk natuurlijk nog goed ook nog. XD
Zo te zien gaat de delver eraan bij de lynch, en hoewel dat vervelend is voor de delver ik kwestie is een actief lijk wel extra ❤️.
Zeg me dat het lijk keurig netjes een actie heeft ingestuurd? (6)
Volgens mij heeft Indira zojuist zijn mond voorbij gepraat op dtopic, met het zinnetje waar hij zegt dat er nog geen lunch is doorgegaan... dat weten alleen de wolven, dat het nacht 1 de orc was die succesvol moordde en dat de lunch mislukte door de yeti.
Ben benieuwd of iemand het oppikt.
Citaat van: Simile op 8 juni 2024, 18:30:20
Zo te zien gaat de delver eraan bij de lynch, en hoewel dat vervelend is voor de delver ik kwestie is een actief lijk wel extra ❤️.
Zeg me dat het lijk keurig netjes een actie heeft ingestuurd? (6)
Nog niet. Grafdelver en lijk hebben vooralsnog ook geen contact, sterker nog, Lauaki is vrij overtuigd dat Elizabeth wolf is. XD maar hij zou wel even een moord in mogen sturen ja.
Citaat van: Simile op 8 juni 2024, 20:34:27
Volgens mij heeft Indira zojuist zijn mond voorbij gepraat op dtopic, met het zinnetje waar hij zegt dat er nog geen lunch is doorgegaan... dat weten alleen de wolven, dat het nacht 1 de orc was die succesvol moordde en dat de lunch mislukte door de yeti.
Ben benieuwd of iemand het oppikt.
Het ging vooral nacht 1 niet door omdat er geen lunch was opgegeven
True, was ik ff vergeten :P
Alsnog is dar info die alleen de boardslechtjes hebben, dus het punt blijft staan ;)
Zeker waar, maar tot nu toe lijkt het niemand op te vallen. Maar ze zou natuurlijk altijd kunnen kletsen dat ze "nacht 1 alweer vergeten was"...
Die arme wisselaar XD
En geen lijkmoord :"(
Ik ben teleurgesteld in het lijk hoor :(
Die wisselaar vroeg er gewoon om na die openbare claim
Volgens mij was het een bewuste keuze van het lijk, maar waarom weet ik niet helemaal
Nou ja het lijstje mensen wat achterbleef als wolf blijkt helaas wel te kloppen :')
Lauki claimde zielsverwant met Nelson Mandela, dus dat zou de wissel verklaren.
Alexander en Pedro claimden beiden stalker, maar dat was wat shaddy en zouden we vannacht checken.
Citaat van: Simile op 8 juni 2024, 23:04:39
Die arme wisselaar XD
Alexander is trouwens ook wel een beetje zielig, raakte zijn maatje dag 2 al kwijt, 2 van zijn 4 acties zijn mislukt, en heeft nu op dag 5 nog steeds geen contact met de rest van slecht.
Ik ben wel heel benieuwd naar waarom ik gelyncht ben. De reden dat ik niet de heks ben is natuurlijk onzin, 2 neutralen op 17 spelers is prima aantal.
Ik ben meegegaan omdat je op het afstreeplijstje bleef staan en niet bereid was te claimen.
Daarnaast was het alternatief Pedro of Alexander geopperd, maar kans gegeven zich te bewijzen vannacht.
Niet bereid te claimen? Volgens mij moet je dt nog eens lezen.
En daarbij geeft Nelson hele andere reden.
En waarom stonden Indira en Napoleon dan niet op de afstreeplijst?
Vragen vragen...
Ja, maar toen was je helaas te laat om nog een andere weg in te kunnen slaan.
We wisten in ons netwerk waarom de 'wissel op Lauaki zou zijn mislukt', dus was als Zielsverwant geen alternatief.
Indira, Napoleon, jij, Alexander, Pedro, Djengiz, Oda stonden op de afstreeplijst. Djengiz kon er last minute vanaf, Pedro en Alexander zouden hun stalkerclaim vannacht van worden gecontroleerd, Indira en Napoleon was geen draagvlak voor vanuit het network, en de intentie was wel om in ieder geval op dezelfde te stemmen om de leugenwolf buitenspel te zetten. Napoleon of Alexander is nog voorbij gekomen als potentiële leugenwolf. Cleopatra ook nog, maar ik ben nooit op de hoogte gesteld wie de Heks-claimer was, dus als ik dat had geweten was de naam er ook afgegaan. We hebben het risico genomen dat je gewoon een bangmakerij-act opzette door last minute past te claimen en jezelf te willen redden.
Ik vind het alleen bijzonder dat ik van "speler die goed meedoet" en waar iedereen een goed gevoel bij heeft, ga naar "wolf want hij claimt neutraal", terwijl er maar 2 neutraalclaims op 17 spelers zijn. Napoleon had ik niet door, maar dat een Indira dan gewoon eronderdoor glipt want "zal wel onervaren zijn". Waarom die is gered en zo de hand boven het hoofd wordt gehouden is me een raadsel.
Ik heb nog aangegeven weinig tijd te hebben, dus daarom de last minute claim. Plus, had me betrokken bij jullie netwerk en ik had eerder open geweest. Maar er kwamen alleen maar vragen vanuit jou. Je gaf zelf geen informatie, tja dan krijg je ook niks terug.
Nou ja de 'zielsverwanten' hadden een 'goed gevoel' bij Napoleon, dus die was geen optie van de lijst. Ik had je al heel vroeg een PM gestuurs die nooit is beantwoord. Daarnaast had niemand een echt goed gevoel over je volgens mij. Indira wilde ik zelf dood, maar was geen draagvlak voor volgens mij om door te gaan.
@Adriaan ik wil anoniem blijven aan het einde van het spel.
Ik doe ook niet mee met raden. Vind ik tegen de geest van het spel ingaan.
Het spel lijkt wel uitgestorven?
Citaat van: adriaan op 8 juni 2024, 23:10:11
Citaat van: Simile op 8 juni 2024, 23:04:39
Die arme wisselaar XD
Alexander is trouwens ook wel een beetje zielig, raakte zijn maatje dag 2 al kwijt, 2 van zijn 4 acties zijn mislukt, en heeft nu op dag 5 nog steeds geen contact met de rest van slecht.
Arme Alexander heeft inmiddels zijn rol geclaimd... bij het lijk. En die gaat hem nu maar gebruiken.
Gaat Lauaki nu wel iemand killen 's nachts?
Wel blij dat Lauaki lijk is en niet wolf. Dan was deze kill terecht.
Hopen dat ie wint, maar dan moet ie Djengis erin gooien nu.
Adriaan, heb genoten! Deze rolverdeling is prachtig :D
Het is absoluut een mooi spel en een mooie verdeling!
Op zich denk ik dat Lauaki zich prima kan verweren tegen die mislukte wissel nu. Met Nelson dood is hij duidelijk niet gekoppeld en met een leeg adelboard (waarvan ik erop reken dat hij slim genoeg is om die niet meer te vullen) is er niemand die hem kan betrappen daarop.
De verspreking van Indira is me totaal niet opgevallen, alles ging dit spel in het laatste half uur van de nacht en dat maakt een gespannen spelletje. Wel veel meer hulpjes dan ik had verwacht en ook maar 2 startwolven.
Maar echt, een wisselaar die vergeet in te sturen, dan een openbare neutraalclaim probeert en als laatste maar gewoon zichzelf openbaart op het dtopic. Ik dacht dat ik alles gezien had op dit forum, maar zo zie je maar weer dat dat nooit het geval is.
Wel jammer om dood te zijn, ik zat er voor mijn gevoel best lekker in :"(
Naja dat, maar Djengis is bewezen goed nu.
En Djengis wist dat ik Lauaki vertrouwde. Dus ben benieuwd wat ie gaat doen.
Maar Lauaki is nu dus BM, adel, openbaar zvw met een dode yeti wat niemand nog kan gaan tegenspreken en hij is niet lunchbaar. Ik denk dat hij best wel een kansje maakt :)
Dat Djengis bewezen goed is, klopt, maar ik denk dat Lauaki daar niet per se van op de lynch komt. En de wolven willen Djengis ook wel dood, dus die moeten nu proberen om Lauaki te gaan lynchen met bovenstaande status.
Oh, zie ik nu dat de lunch van Djengis nog naar mij gewisseld is? Waren we toch nog iets te vroeg met de last-minute stemmen en hebben ze daarop gereageerd of was die al eerder geschoven?
Djengis vroeg me trouwens nog of ik iemand nog had verteld van de wissel naar mij. Ik heb dat in PM inderdaad wel doorgegeven aan Lauaki en Nelson, maar dat maakte voor mijn dood niet uit, want de wolven wisten het niet en het lijk heeft mij niet vermoord. Maar ik snap wel dat dat zo over komt.
Nee, de lunch stond na 2x wijzigen gisteravond al vast.
Als de goedjes en het lijk nu weer een wolf eruitstemmen, de lunch op Dzjenghis of Oda zetten en het lijk de andere wolf pakt wint het lijk
Ik heb wel medelijden met Alexander: vindt ie eindelijk een wolf, wordt ie door die wolf meteen publiek bekend gemaakt XD
Citaat van: Amina van Zazzau[729] op 11 juni 2024, 08:50:28
Ik heb wel medelijden met Alexander: vindt ie eindelijk een wolf, wordt ie door die wolf meteen publiek bekend gemaakt XD
Ja dit snap ik ook niet helemaal. Ze heeft er ook niks over gezegd op het wolvenboard
Citaat van: Nelson Mandela[729] op 10 juni 2024, 22:59:28
En Djengis wist dat ik Lauaki vertrouwde. Dus ben benieuwd wat ie gaat doen.
Dzjengis lijkt zich daar helaas niks van aan te trekken en het zielsverwantschap nog steeds niet te geloven
Tsja er is geen logisch scenario meer waarin de goedjes winnen maar de wolven hebben maar 1 meestemmer nodig om te winnen... dus dzjengis zou zomaar het verschil kunnen maken tussen lijkwinst en slechtwinst
Al hoop ik van niet, op dit punt gun ik het het lijk enorm.
Ik ben ook voor lijnwinst <3
Citaat van: Lauaki Mamoe[729] op 12 juni 2024, 20:50:25
Sorry kleine aanpassing
Indien Pedro zichtbaar de meeste stemmen heeft vermoord ik Alexander
Indien Alexander zichtbaar de meeste stemmen heeft vermoord ik Pedro
Indien Indira zichtbaar de meeste stemmen heeft vermoord ik Alexander
Indien Dzjengis OF Oda zichtbaar de meeste stemmen hebben vermoord ik Pedro
In alle andere gevallen vermoord ik Alexander
Want de andere gevallen zijn natuurlijk dat ik zichtbaar de meeste stemmen heb maar door de adelstemmen Indira/Pedro alsnog dood gaan :p Dus dan moet ik natuurlijk niet per ongeluk een wolf vermoorden :')
Hij bouwt in ieder geval veel mogelijkheden in
Lekker!
Slecht kan beter niet lunchen..
Als ze niet hadden gelunched was het inderdaad nog interessant geworden, maar nu is het inderdaad klaar. Overigens is het adelboard nu best wel grappig met Lauaki die hele gesprekken met zichzelf voert en alle scenario's afwandelde afgelopen speldag.
Ah ja iemand benoemde al adel. En dacht idd dan was t al vanaf begin kansloos. Tenzij Pedro en Ghandi hadden gestemd vorige Lynch. Dat Yeti 2x mij dwars zat en ook last minute mn bloedbroeder Lynch werd. Ik dacht dat die nog veilig stond. Probeerde nog dzjengis te overtuigen om op lijk te blijven met mijn analyse die vgm wel klopte. Maar dhad niks uitgemaakt met de adelstem. Tenzij Oda en dzjengis beide op lauaki gingen. Lauaki heeft wel goed gespeeld! Ik wist ook niet zeker wie wolven waren en ik was voor mijn gevoel makkelijk Lynch doelwit voor beide spelers
Sorry Alexander, maar het klonk te goed om waar te zijn. Twee sjamanen leek wat veel. En probeerde je te vertrouwen want niemand geloofde me wist ik al dus had niets uitgemaakt wie ik erop ging gooien. De eerste lijk moord was ook op een goedje dat in het lijk zijn netwerk zat dus was ook raar, niemand trapte er jammer genoeg in. Dzjengis heeft toch besloten op laatste niet mee te stemmen en het lijk de winst te gunnen. Jammer, maar helaas. Ben blij dat ik het tot nu heb overleefd. Wonder bij wonder.
Ja, had het spel op het einde wel helemaal door, maar ik wist al het hele spel wel dat er adel rondliep (ook wel duidelijk laten blijken denk ik bij de spelers in kwestie xD) maar dat mocht nu op het einde niet meer baten... heb nog geprobeerd om mijn theorieën zo te verkopen aan Lauaki dat ze er misschien nog in geloven en een foutje zou maken met der moord, al was die kans natuurlijk al wel erg klein. Jammer, maar gewoon goed uitgespeeld door het lijk.
Citaat van: Indira Gandhi[729] op 12 juni 2024, 22:44:14
Sorry Alexander, maar het klonk te goed om waar te zijn. Twee sjamanen leek wat veel. En probeerde je te vertrouwen want niemand geloofde me wist ik al dus had niets uitgemaakt wie ik erop ging gooien. De eerste lijk moord was ook op een goedje dat in het lijk zijn netwerk zat dus was ook raar, niemand trapte er jammer genoeg in. Dzjengis heeft toch besloten op laatste niet mee te stemmen en het lijk de winst te gunnen. Jammer, maar helaas. Ben blij dat ik het tot nu heb overleefd. Wonder bij wonder.
Ja maar opzich waren er maar 2 echte start wolven dan toch? Dus opzich dat er sjamanen bloedbroeders waren kon wel. Maar ook als je niet geloofde was de situatie volgens mij zo dat je niks uit haalde om mij te outen. Het speelde heel lastig zonder te weten wie mn medeslechtjes waren.
Ik probeerde nog dzjengis en wilde ook Oda proberen te overtuigen op lijk te lynchen, wat ik denk dat als ik wel goed was ook de beste optie was. Maar had niet zoveel tijd helaas. Dat ik sjamaan bij lijk had geclaimd hielp niet en ik weet dat ik al wel op slecht zou staan, maar ik had wel gelijk denk dat goed eigenlijk vorige dag al vrijwel geen kans meer had. Gjgn tussen slecht of lijk winst en snap dat ze die ook wel gunnen aangezien Lauaki goed gespeeld heeft.
Ja ik heb alle scenario's ook wel gewoon afgevuurd op dzjengis (ook daar adel niet benoemd, voor hij alsnog ging twijfelen) en denk dat hij ook daarom niet terug zou gaan wisselen naar het lijk. Ik denk dat ik ook vrij overtuigd door heb gecommuniceerd dat je wel echt sjamaan moest zijn met hoe alles was gelopen en door bij welke spelers je sjamaan had geclaimd :p dus die ging je niet meer geloven ben ik bang.
(https://snipboard.io/lM9WHw.jpg)
Was vooral na dagen dat je me bleef opgooien op dt dat het de situatie niet beter maakte. Als je vanaf begin had gekomen, had het nog logisch gelijkt. We hebben nogal een rotte start gehad met team slecht dat niet sprak met elkaar. Daarom dat we ook geen lunch hadden.
De geloofwaardigheid was daarom ver zoek. Als ik eerlijk ben heb ik de leugenstem voor jouw gebruikt want anders was je al toen eruit. Misschien moest ik me meer open stellen al had het zoals je zei nog weinig zin. Inderdaad we hadden beter Dzjengis geluncht.
Btw dankje Queen Elisabeth om niet te zeggen dat ik een leugenstem had ingezet in nacht één anders had ik er de tweede avond al uit geweest.
Citaat van: Oda Nobunaga[729] op 12 juni 2024, 22:59:24
Ja ik heb alle scenario's ook wel gewoon afgevuurd op dzjengis (ook daar adel niet benoemd, voor hij alsnog ging twijfelen) en denk dat hij ook daarom niet terug zou gaan wisselen naar het lijk. Ik denk dat ik ook vrij overtuigd door heb gecommuniceerd dat je wel echt sjamaan moest zijn met hoe alles was gelopen en door bij welke spelers je sjamaan had geclaimd :p dus die ging je niet meer geloven ben ik bang.
Was ik al bang voor. Misschien als Indira mij niet had geout haha. Maar ik moest iets. En ik had gelijk dat goed nu ook geen kans meer had ;) dus ik hoopte dat dzjengis nog zou stemmen op t link omdat als ik goed was dat wel de beste optie was om in ieder geval nog een kleine kans op winst te hebben
Citaat van: Indira Gandhi[729] op 12 juni 2024, 23:03:47
Was vooral na dagen dat je me bleef opgooien op dt dat het de situatie niet beter maakte. Als je vanaf begin had gekomen, had het nog logisch gelijkt. We hebben nogal een rotte start gehad met team slecht dat niet sprak met elkaar. Daarom dat we ook geen lunch hadden.
De geloofwaardigheid was daarom ver zoek. Als ik eerlijk ben heb ik de leugenstem voor jouw gebruikt want anders was je al toen eruit. Misschien moest ik me meer open stellen al had het zoals je zei nog weinig zin. Inderdaad we hadden beter Dzjengis geluncht.
Btw dankje Queen Elisabeth om niet te zeggen dat ik een leugenstem had ingezet in nacht één anders had ik er de tweede avond al uit geweest.
Ik wist niet zeker dat je slecht was en ik wilde niet zelf op Lynch belanden. I Ik dacht dat dzjengis mogelijk echt slecht was en wilde m daarom bekijken. Dat hij en ik ineens stemmen gingen vangen had ik niet voorzien. Ook dat Nelson en Cleopatra mogelijk wolf was dacht ik oprecht. Ik hoopte gewoon dat Pericles en ik met 2 sjamaan acties per nacht snel jullie zouden vinden maar dat viel tegen. Ook queen Elizabeth dacht ik op een moment slecht was. Toen Napoleon op jou stemde dacht ik eigenlijk even niet meer dat je slecht was. Pas toen ik jou bekeken had. Maar nou mij outen moest ik je ook wel als optie terug noemen
Vind jammer dat je schuld bij andere legt. Je was in begin weinig actief dus als je echt een team wou zoeken had je beter van begin mij bekeken. Want je blijft zeggen dat ik je op dt gooide. Maar jij was van nacht één ook niet echt behulpzaam tot mij toe.
Had je zelf niet bekend bij Lauaki? Dus is echt in samen hang van momenten.
Ik had bevoordeeld beter moeten opletten de nacht ervoor en Napoleon moeten redden. Pedro had beter niet Amina gekozen maar Dzjengis. We kunnen allemaal op elkaar beginnen XD
Ik leg de schuld niet op jou. En ik snap dat jullie natuurlijk ook niet weten. Ik heb inderdaad vrij druk gehad op begin en heb wel aantal mensen gesproken, heb met Pericles overlegd wie we wilde bekijken en daarna ben ik mensen gaan bekijken die ik dacht slecht waren, maar ik had niet door dat jij dat was. Hoe moet ik behulpzaam zijn als ik niet weet wie slecht is nog xD. Het is geen verwijt verder.
Excuus als het zo over kwam
quote author=Dzjengis Khan[729] link=topic=35677.msg1064156628#msg1064156628 date=1718095036]
Sure.
Ik was de Wisselaar en de enige.
N1 heb ik helemaal niemand gewisseld, omdat ik wilde wachten wie de BM was en die wisselen. Er gebeurde iets in mijn persoonlijke leven waardoor ik de deadline mistte.
Hierdoor was ik ook wat afgeleid en op D2 niet echt aanwezig. Gemist dat QE Neutraal claimde en wilde weer de BM checken omdat dat ook prettig is om in je netwerk te hebben.
N3 heb ik jou gewisseld en zoals je weet, gaat dat niet..
N4 heb ik Alexander gewisseld, dat ging niet. Maar aangezien de Yeti claimde buiten te zijn geweest vond ik dat ik dit niet zomaar openbaar kon maken om slecht daarmee aan de haal te laten gaan.
En dan N5, aangezien Amina bleef claimen dat ze echt wisselbaar was en ik wel een beetje klaar was met elke dag opnieuw op de lynchstemming te staan, heb ik haar gewisseld. Om dit door te laten gaan moest ik niet op de lynch komen dus ik moest het haar wel vertellen zodat het adelnetwerk niet op mij zou stemmen deze keer, maar ik heb haar ook echt meerdere keren gewaarschuwd dat ze dit voor zich moet houden omdat jij Lijk bent maar dat heeft ze dus niet gedaan. Al mijn harde werk en gebluf voor niets.
Ik heb zowel haar als Nelson 1 minuut voor DL de info over Alexander gestuurd, aangezien ik niet verwachtte deze nacht te overleven.
Imagine my surprise dat ze beiden toch nog weer wisselenden naar mij voor hun Lynchstem. ::)
Ik ben nog steeds erg verbaasd dat jij vind dat ik jou van info moet voorzien, terwijl je wist dat ik niet loog en dat je niet wisselbaar bent. Ook nu probeer je nog steeds mij in diskrediet te brengen door te impliceren dat IK het Lijk wel moet zijn. Nope, afgelopen nacht nog gewisseld dus helaas, die vlieger gaat niet op.
Als je echt zvw bent dan was het helemaal niet nodig om op die wijze de aanval in te zetten en te proberen mijn claim onderuit te halen.
En dan als laatste; Nelson is dood, omdat de wolven dachten dat ze daarmee een koppel zouden doden en jou op die wijze konden uitschakelen.
Dat je ondanks dat alles schijnbaar Amina èn Nelson ervan kon overtuigen jou te blijven beschermen en dat ik loog vind ik wel een complimentje waard!
Is dit een beetje wat je voor ogen had met open kaart spelen Lauaki?
Hoe kom jij er trouwens bij dat ik met Pedro zou samenwerken?
[/quote]
Vond het wel apart hoe dzjengis van adel wist? Al was er niet echt een netwerk. Of miss vanwege de spreidingen steeds dat vermoeden had?
Geloof niet dat ie daar ooit een claim van heeft gekregen, maar de conclusie dat er adel was was wel te trekken door inderdaad de spreidingen + stemwissels op het laatste moment om die te creëren
Pedro is wolf, dus een adelstem op hem zou tocg dubbel tellen, waardoor lijk toch op BM ook al meerderheid had bij niet toevoegen aan de adel? Of mis ik iets?
Klopt, dat toevoegen was niet nodig, maar voor de leuk of zo :P
Citaat van: Indira Gandhi[729] op 12 juni 2024, 23:03:47
Btw dankje Queen Elisabeth om niet te zeggen dat ik een leugenstem had ingezet in nacht één anders had ik er de tweede avond al uit geweest.
Graag gedaan.
Heb nooit echt serieus adel overwogen.
Citaat van: Queen Elizabeth I[729] op 13 juni 2024, 10:39:44
Heb nooit echt serieus adel overwogen.
Gefeliciteerd alvast met de winst haha
Haha thanks. Mijn bewondering voor Lauaki is groot.
Djzengis en Lauaki hebben elkaar wel gevonden op adelboard. ^-^
Citaat van: adriaan op 8 juni 2024, 23:06:08
Volgens mij was het een bewuste keuze van het lijk, maar waarom weet ik niet helemaal
Ik had de route die naar mijn winst kon leiden al uitgestippeld en op dat moment een lijkmoord had me op geen enkele manier geholpen 🙈 Ik was een tactisch lijk, niet een moordlustig lijk😜
En na de dubbele moord op Nelson en Amina, was het voor mij vrij duidelijk dat goed geen kans meer had en dus besloot ik het Lijk de winst te gunnen, sorry wolfjes. Hadden jullie maar naar me moeten luisteren en Lauaki op de lynch gooien haha.
Ik dacht eerst nog dat Lauaki toch wolf was voor de Zvw claim kwam. Daarna was t te laat haha