Welkom aan
@BloodWolf14 @himan @Zuna Ik herinner je eraan dat het ten strengste verboden is om door te vertellen dat je adel bent, op straffe van uitschrijving. Je mag het alleen doorvertellen aan je medeslechtjes, zielsverwant of koppelmaatje.
Hoiiii. Hebben mensen hier zin om hun rol te delen? :P
Nou... Wat je hier deelt kan toekomstige (evt slechte) adel zien...
Dus wil het je best PBen...
Oh in dat geval ben ik dorpsgek :D
Oh dan ben ik Roodkapje ;D
Ooehh Adel, leuk! Lang geleden dat ik dat ben geweest.
Willen we een groepspm starten om info in te delen eventueel? Kantclaims, etc? Kans dat een van ons bijvoorbeeld geconverteerd wordt is op 34 spelers een stuk kleiner gelukkig :)
Ik claim goed... oh je bedoelt andere mensen. XD
Citaat van: BloodWolf14 op 17 augustus 2026, 02:36:18Ooehh Adel, leuk! Lang geleden dat ik dat ben geweest.
Willen we een groepspm starten om info in te delen eventueel? Kantclaims, etc? Kans dat een van ons bijvoorbeeld geconverteerd wordt is op 34 spelers een stuk kleiner gelukkig :)
Helemaal prima!
@himan in hoeverre denk jij dat Loetjef goedje is?
En Yasu?
Echt werkelijk geen flauw idee. Yasu deed wel zijn best in mijn team in het Spel dat weet ik zeker.
Nvm Yasu dus xD
Willen we voorlopig bewezen priester doen? Ik heb wel sterke goedjesvibes nog steeds bij Loetjef, maar misschien is het spel atm te makkelijk voor een actief wolfje.
Robin durf ik eventueel ook wel toe te voegen
Ja doe maar I guess. Die kunnen ze converteren, maar daar kunnen we ook rekening mee houden.
Alright voeg ik die toe
Oh shii dan kunnen jullie van mn verdachte af. Ja ik hoop niet op conversie ofzo. Ik zoek al Bengel/slotenmaker xD
Mensen die ik enigzins vertrouw
Falsifica
Robin
Loeka
Werner
Waterwork Alsin geloof wel neutraal en dat die goed zou kiezen
In iets mindere maten maar ik heb niet slecht gevoel bij
Roodhapje
Castiel
Carnage
Mensen die ik redelijk verdenk
Beertje
Lw
Elias
Kaasje
Mex
Kid
Ik ga t nog aanvullen
Wie verdenken jullie
Dunno hoe Himan hier over denkt, maar mijn verdenkingen etc staan grotendeels in het Dt.
Ik neig idd naar Fals, Loetjef, Robin en Wurn naar goed. Grotendeels door Dt.
Verdenkingen naar Mex, Kaasje, Lan, Angelique, Carnage en AGR
Oke even stemmen tellen denk dat we kaasje kunnen afstrepen als wolf toch
Citaat van: Thelight288 op 23 augustus 2026, 21:53:12Oke even stemmen tellen denk dat we kaasje kunnen afstrepen als wolf toch
fals mocht kiezen
Jepp die is vrijwel zeker goed. I mean, zowel jij als Himan stonden erop. Kans dat jullie beiden geconverteerd zijn is nihil ;D
dat maakt vgm niet uit voor adelstemmen tellen alsnog dubbel dan
kaasje kan nog hulpje zijn maar wss goed
Ik heb deze namen van wurn
Aint
Ww
Elias
Moonzz
Lw
Elias is trouwens welp zat in n raddraai is nu welp die niet meer kan opgroeien dus onschadelijk
Ww verwacht ik niet met neutraal, maar kan t niet uitsluiten
Zou conversie meest wss tussen
Lw
Moonzz
Aint
Zittn
Aint en moonzz verdenk ik hiervan t meeste
Ff niet iedereen hoeft weten dat we contact houden dus houdt t verder even voor je behalve als je van ander ook iets over hoort
Joah doe ik. Denk dat AGR wss conversie is dan. Houd zich lekker stil in het spel.
Ja ik verdenk agr ook noemde Carnage stemde william wolvengedrag. Medewolf benoemen maar niet stemmen
Precies. Heb ik ook zo in het Dt aangekaart
Citaat van: BloodWolf14 op 24 augustus 2026, 23:23:09Precies. Heb ik ook zo in het Dt aangekaart
Ahja klopt scherp
Als Mex slecht is zie ik kaasje nog slecht zijn, maar niet zeker, zal max hulpje zijn sws vanwege adelstemmen niks deden
Dat idd
Lukt het jou nog een beetje
@himan
Ja hoor, het lukt! Ik ben heerlijk iedere nacht een tukkie aan het doen en dan word ik wakker, blijken er weer allemaal mensen weg te zijn. Tsja, geen idee. :D ;D
ja hoeven niet heel veel te doen haha, adelstemmen inzetten is zo ook niet nodig
We weten al dat bordspel verloren is. Slecht heeft goed gespeeld klein beetje geluk gehad maar komt dus nog n conversie aan
moonzzz is ook vrij zeker slecht, vgm ook ergens bekekenen
met bordspel was skunki paar keer online dat wolven n zet hadden gedaan. i kverdenk skunki ook nog. rest minder zeker, maar slechtjes zitten ongeveer in lijstje wat fals poste
Daar was ik al wel vanuit gegaan ja. Enkel Moonzzz was hier nog een onzekerheid voor mij met de lynch op Carnage.
Ja die extra conversie is kut wordt denk krap als we adel niet hadden ondanks er zoveel slechtjes uit zijn. Gok dat fals of kid geconverteerd gaat worden, of Loeka hoe actief ze is.
Moonzzz had gisteren al gebeuld kunnen worden imho, al was t riskant lw of aint konden ook nog zijn. Vond t sowieso opvallend hoe moonzz ineens tot leven kwam vlak voor de dl
Aint zou sjamaan zijn wat ik nu hoor
Hm zou kunnen. Veel hulpjes dan dit spel.
Dan zijn er sowieso 2 conversiewolven. Anders heb je te weinig startwolven. Vind ik ook logisch met Adel eigenlijk
2 Leugenwolf, ketter zullen vast nog meer zijn. Hoeft niet perse 2 conversies
Dragonfly is nu heel opzichtig slechtjes aan t verdedigen xD
ik heb even overzichtje voor ons
aint - sjamaan
angelique - delver
beertje -ziener of in mee contact
bloodwolf - burger nu priester?
chaos - claimt wamster
dragonfly - burger
elias welp met bengel krachten door raddraai
fals ziener- geconverteerd volgens beertje
himan geen diee maar adel
kaasje geen volbloed wolf
kid beul
lan geen idee
loetjef - iets van wamster oid weet t niet precies
lustige - claimt prins
moonzz - conversiewolf gezien volgens beertje
OK - raddraaier nu welp krachten (als die slecht kiest is die opgegroeit
williambz bisschop
skunki gokker gaat lynchbescherming kopen
thelight priester
waterwork delver
wesp- geen flauw idee openlijke burger claim was wel fake dat ik hoorde
@himan misschien leuk om onze Adel hier te testen.
Zou jij eventueel Skunki willen stemmen vandaag? Als we die op 1 stem minder kunnen krijgen, maar met 2 Adel-stemmen kunnen we die direct testen op wolf zijn of niet.
En als die sterft als wolf weten we direct dat er ook niet geconverteerd is in de Adel. Anders werken die stemmen niet meer namelijk :)
Citaat van: BloodWolf14 op 31 augustus 2026, 10:24:13@himan misschien leuk om onze Adel hier te testen.
Zou jij eventueel Skunki willen stemmen vandaag? Als we die op 1 stem minder kunnen krijgen, maar met 2 Adel-stemmen kunnen we die direct testen op wolf zijn of niet.
En als die sterft als wolf weten we direct dat er ook niet geconverteerd is in de Adel. Anders werken die stemmen niet meer namelijk :)
Zo werkt t nogmaals niet ook als ik of himan geconverteerd zou zijn, zijn onze stemmen nog steeds dubbel op andere wolven
Dus die conclusie zou je nog niet kunnen trekken verder
Oh dat is weer jammer
Skunki claimt ook gokker bij mij, dus dat is consistent iig.
Hij smeekt me niet op hem te stemmen.
Op wie zal ik stemmen angelique? Moonnzzz?
Ja maar slechtje smeekt ook als hij niet consistent is vak je sws door de mand, ik heb nog twijfels aan ze. Ik had met Chris over, leek handig om een verdeling van adelstemmen dat Angelique sterft als ze wolf is en moonzz sterft als Angelique geen wolf is
Hoe of wat is even tellen
Het is nu 6 voor Moonzzz en 4+1 voor Angelique.
Ik kan nog switchen naar Angelique voor 6 vs 5+2. Dan is daar een meerderheid. Of
@himan op Angelique en ik blijf op AGR staan. Denk dat dit misschien beter is?
Citaat van: BloodWolf14 op 1 september 2026, 15:47:36Het is nu 6 voor Moonzzz en 4+1 voor Angelique.
Ik kan nog switchen naar Angelique voor 6 vs 5+2. Dan is daar een meerderheid. Of @himan op Angelique en ik blijf op AGR staan. Denk dat dit misschien beter is?
Ja zoiets kan wel
Citaat van: BloodWolf14 op 1 september 2026, 15:47:36Het is nu 6 voor Moonzzz en 4+1 voor Angelique.
Ik kan nog switchen naar Angelique voor 6 vs 5+2. Dan is daar een meerderheid. Of @himan op Angelique en ik blijf op AGR staan. Denk dat dit misschien beter is?
Moonzz heeft weer wat stemmen erbij
Dan ga ik nu op Angelique stemmen.
Dan moeten we even kijken of BW nog moet wisselen later
Staat nu 8/8 gelijk en Elias/Chaos/AGR kunnen nog gek gaan doen. Daarnaast zit iedereen al op Moonzzz of Angelique.
Ik hou het wel in de gaten en kijk even wat het beste is voor mijn stem nog :)
Chris was te laat met wisselen helaas
Ja heel jammer :(
Keek om 20:59 op de telefoon en stemmen tellen duurde net te lang om nog te kunnen wisselen. Ik was spontaan (echt 20:41 ofzo) nog naar een verjaardag van kennissen dus niet helemaal op de tijd gelet :/
Het liefst zou ik vandaag weer een spreiding hebben, maar misschien eerst even afwachten of die nog natuurlijk ontstaat zodat we niet opvallen. Gezien we alledrie nog leven denk ik niet dat slecht hier geconverteerd heeft :)
Zo wel heel netjes gespeeld Luuk ;)
Ik ga hier gewoon even alle info delen, want redelijke kans dat ik lunch ben komende nacht.
Claimlijst:
AGR - Sjamaan (gecheckt)
Angelique - Delver?
Beertje - Burger + zvw Wannas
Blood - Burger -> Priester
Chaos - Wamster?
DF - Burger?
Elias - Welp -> Slechte Bengel
Fals -> Houden we even stil ivm mogelijk conversie ;)
Himan - Burger
Kaasje - Jager?
Lan - Jager?, doet zich voor als Onzekere Welp bij slecht
Loetjef - Ziener? (conversie?)
LW - Prins?
OK - Raddraaier -> Goede? Welp
William -> Bisschop
Skunki -> Gokker?
Light - Priester
Water - Delver?
Wesp - Burger?
Mocht ik sterven zet Falsifica hier. Anders William
Ergens wil ik ook richting lustige pushen. Denk dat hij meeste kans heeft
BW leeft nog! ;D
Winst! Wat goed!
Maar, dan weet jij nu ook waar ik mee werk Himan.
Het feit dat er sinds de dood van Mex geen nieuwe slechtjes benoemd zijn vind ik wel zorgwekkend.
Zowel de kant van Beertje als Loeka hebben helaas niemand gevonden. Elias is hoogstwaarschijnlijk gepromoveerd maar niet zeker. AGR is nog steeds als Sjamaan iedereen aan het bekijken en info doorspelen.
Slecht heeft op dit punt denk ik een enorme informatievoorsprong op overgebleven goedjes. Weet niet zo goed wat ik daarmee moet. Ergens wil ik yolo gaan en deze hele fk lijst openbaar gooien in het Dt en zien waar gevechten uitbreken.
De kans om iemand te vinden wordt ook steeds kleiner
Zou kunnen ik wil ergens wel LW gewoon proberen of chaos daar moet t ergens zitten
Yeppp idd.
Deze gamestate is echt treurig. In plaats van normaal te kunnen discussiëren wordt ik afgekapt op mijn spelbeeld, en wanneer ik dan uit de discussie verdwijn valt het hele spel stil, want er wordt niet meer gezocht door goedjes omdat hun beeld natuurlijk al de juiste is :)
Dus uh wie voegen we toe
Was dit nou nodig? XD
Doe eens gek en voeg DF toe maybe?
Skunki ook wel prima imo. Of Lan
ja maakt mij niet uit
angelique is mijn delver dus succes nog XD
Aiaiai dat is vervelend :s
Ik snap niet zo goed waarom Himan vermoord is lol. Like, er zijn zo veel meer logische keuzes voor een Lijk. Daarom mijn sus op jou ;)
ja die snap ik, geen idee ook XD
Maar, Skunki bijvoorbeeld toevoegen? Denk niet dat die g/s is :)
Ja kan ik twijfel wel echt aan skunki, maar your call, vertrouw m niet helemaal, maar zou niet weten wie anders
Als jij graag hier hebt keur ik m wel goed
Okay dan doe ik Skunki wel.
Ik stem atm met jou mee voor lynch btw. Even testen of we Wesp nog op de lynch kunnen krijgen :P
@redeast andere topic hier is niet open. Mogen wij Skunki toevoegen?
Wacht even. Ik wil die terugtrekken :s
Nieuwe naam: Lan
akkoord
Het andere topic is open.
Ugh echt twijfels. Beertje misschien toch toevoegen.
Lan is nog steeds twijfel imo, maar wel een logische
Haaa goeiedag.
Jij bent echt Jager Lan?
Wat een leuke verrassing :D Niet zo zeer de adel, maar wel dat ik erbij mag.
Ik ben inderdaad jager
had je adel wel verwacht dus?
Ja moet eigenlijk wel bij zo'n laatste spel, toch? :P En ik vond sommige stemmingen/wisselingen een beetje gekkig, maar volgens mij had de adel daar uiteindelijk niet zoveel mee te maken
Nee helaas.
Er is 1 lynch geweest waarop we invloed hadden kunnen hebben, maar toen was ik te laat om te switchen. Dat was de lynch waarop Angelique het net niet werd. Die was anders al gecontroleerd.
maar die was dus echt delver, ik heb niet gemoord,
lustige moet wel bijna laatste wolf zijn en zal dus ketter zijn
of OK heeft slecht gekozen, maar verwacht ik niet zo
Chaos of lustige iig
Als OK slecht had gekozen was die nu mee gestorven met Wesp toch? Of is hij dan opgegroeid als welp? Dacht dat dat niet meer kon aangezien hij niet slecht is en dus nooit weerwolf zal worden?
Moet even de roluitleg lezen zo.
Maar, vandaag gewoon een split proberen te krijgen tussen LW en dan wss jij dan? Dan kunnen we testen of LW echt wolfje is of niet.
Citaat van: BloodWolf14 op 10 september 2026, 00:11:11Als OK slecht had gekozen was die nu mee gestorven met Wesp toch? Of is hij dan opgegroeid als welp? Dacht dat dat niet meer kon aangezien hij niet slecht is en dus nooit weerwolf zal worden?
Moet even de roluitleg lezen zo.
Maar, vandaag gewoon een split proberen te krijgen tussen LW en dan wss jij dan? Dan kunnen we testen of LW echt wolfje is of niet.
Als die slecht kiest kan die wel opgroeien anders niet. Maar dat hij t deelde denk ik gewoon goed had gekozen anders had die nul reden om Elias te outen
Ja precies. Denk ook niet dat OK slecht heeft gekozen. Zo wel komen we daar vanzelf achter
Dragonfly verwacht ik goed dus of chaos slecht of lustige ketter. Kaasje kan slecht zijn maar geen wolf dus
Ik geloof zelf niet in OK als slechtje. Ik moet nog even teruglezen maar ik denk LW of Chaos voor mij als meeste kans op wolf.
Citaat van: Lan op 10 september 2026, 00:30:17Ik geloof zelf niet in OK als slechtje. Ik moet nog even teruglezen maar ik denk LW of Chaos voor mij als meeste kans op wolf.
Ja dit denk ik ook met deze verdeling vind ik 2 ketters niet gek
Ha Lan, gezellig, jij ook hier!
Nog een suggestie nodig voor adel?
Ik denk dat we op basis van de laatste stemming redelijk veilig Dragonfly kunnen toevoegen. Zij stemde op Wesp (weerwolf) terwijl de stemming richting thelight (lijk) ging.
Ik vind DF slim genoeg om dat expres te doen maar is denk ik de beste optie. Akkoord.
Hee, zoals te lezen was een heftige ochtend hier. Dank je wel voor het vertrouwen. Ik ben burger. Heb ik ook al vroeg geclaimd bij Falsi en Luuk. Ik zou ingezegend worden maar er is toch voor bw gekozen.
Ik heb steeds aangegeven dat ik nog niet ingezegend was.
Nu zit ga ik vanuit wolf bij Chaos of Lustige. Maar wie van de 2 weet ik echt niet ... Lijk kan feitelijk iedereen zijn maar t lijkt er wel steeds meer op te wijzen dat Loetjef de zienende rol was...
Ik heb denk ik een redelijk waterdicht plan. Daarvoor moeten we in ieder geval geen nieuwe adellijke hier toevoegen.
Laten wij twee stemmen op Kaasje en LustigeWolf. Als een van de twee wolf is telt die stem dubbel.
Kaasje en LW zijn dan genoodzaakt beiden met ons mee te stemmen, tenzij ze allebei op één van ons gaan stemmen. Als dat gebeurd kunnen wij altijd nog onze stem wijzigen.
Op basis van het huidige spelbeeld verwacht ik dat LW de laatste weerwolf is. Ik acht de kans op twee prinsen kleiner dan de kans op twee ketters. Alleen heeft Kaasje gisteren iets bij mij getriggerd toen hij zei dat hij (als play) grafrover bij loetjef had geclaimd. Dit kan ook een dubbele bluf zijn, en dan is Kaasje misschien een grafrover die het graf van een weerwolf heeft geroofd.
Wat vindt jij van dit plan? Puur op basis van mijn gesprekken met Kaasje zou het voor mij minder out of character zijn als ik op LW ga stemmen, en jij dan op Kaasje. Is dit iets waar je in mee kan gaan? Ik ga vanavond nog eens goed het (stem)gedrag van ons vieren over het hele spel heen analyseren.
Ja, absoluut!
Ik zat ook al te denken, geen nieuwe adel want dan schieten we onszelf in de voet.
Het moet LW of Kaasje zijn. Beide is mogelijk.
Alleen als ze beide wolf zijn komt dit niet goed, want dan kunnen ze samen op ons stemmen en heeft Kaasje bm. Maar dat zal toch niet?...
Nou dat risico wil ik wel lopen. We kunnen nog wel last minute onze stem wisselen als ze dat gaan doen.
En t scenario waarin jij slecht bent. :P
Tja, ik denk dat we in dit stadium elkaar toch het best kunnen vertrouwen, want als één van ons slecht is dan tellen alle vier de stemmen toch even zwaar. Ik hoor graag een risicoloos alternatief XD
Misschien toch een kleine verdediging:
- Skunki, Lan en Wannas waren allemaal goed. Ik speel het laatste spel natuurlijk wel graag met hen samen, dus waarom zou ik dan voor slecht kiezen?
- In nacht 3 waren er al heel wat slechtjes gesneuveld, dus was het speltechnisch niet een heel aantrekkelijke keuze om slecht te kiezen.
- Ik heb zowel Elias als Wesp behoorlijk hard aangevallen in het dtopic (als initiatiefnemer). Niet erg sympathiek als ik slecht zou zijn.
Ja. Ik acht de kans ook niet zo groot. Maar er is natuurlijk een scenario mogelijk. Voor mij is dat wel het minst waarschijnlijke scenario. ;)
Gelukkig :) Ik stel voor om binnenkort al te stemmen. Dan kunnen we meteen testen of Kaasje daarvan in de stress schiet, aangezien het inmiddels algemeen bekend is dat er adel in het spel zit.
Ik heb gestemd, inclusief slap lulverhaal. XD :P
Nu afwachten wie er als eerst begint te steigeren van deze spreiding ;D