Beste buurtbewoners,
Er zijn een paar dingen die jullie met elkaar gemeen hebben.
1. Jullie wonen allebei in Wakkerdam
2. Jullie zijn beiden in bezit gekomen van een Walkie-Talkie
3. Jullie zijn beiden dit spel begonnen als goede spelers.
Gebruik dit board om te overleggen met elkaar.
Kleine opmerking, al staat dit ingedeeld bij de zielsverwantenboards, jullie zijn officieel geen zielsverwanten. Jullie zijn alsnog in staat om gewisseld en geconverteerd te worden. De enige zekerheid die jullie hebben is dat jullie beiden op het moment dat je de walkie-talkie in bezit kregen goed waren!
Goedemorgen!
Semi? Waterwork? Of wie is de gelukkige?
Hoihoi,
Its me Waterwork
Hee, wat leuk! Daar ben ik blij mee!!
Ik had gisteren in alle chaos geen idee meer wat ik nou moest met dat observatorium en ik durfde Katz niet mee te nemen in het visioen. Dus ik heb Dixie en Semi gecheckt, die samen kunnen winnen. Dit heb ik ook in 'mijn buurt' gedeeld.
Ik ben burger en heb bij de start ook een defibrillator gekregen. Daarmee kan ik 2x een naam insturen. Daarmee kan ik die persoon, of degene boven/onder hem in de lijst tot leven wekken (mocht dat nodig zijn). Die bewaar ik natuurlijk liefst zo lang mogelijk.
Verder blijkt maar weer dat ik geen briljante speler ben, want ik heb mezelf alweer verdacht weten te maken. Maar een geluk dat ik in het ziekenhuis was, want dat zou me wel eens gered kunnen hebben.
Ja jij bent volgens mij het volgende persoon die op de lynch gaat, als het echt de verkeerde kant op gaat wil ik best delen op het forum dat wij zogenaamd ZW ZIJN
Tja, voor mij zelf is dat wel fijn. Maar ik weet niet of dat voor jou ook geldt. Ik zou je in ruil daarvoor wel 2 nachten kunnen beschermen met m'n defibrillator en ik denk dat het spel nog wel even kan duren.
Om eerlijk te zijn beleef ik er zo ook niet zoveel lol aan. Ik kan er niet zo goed tegen iets met de beste intenties te doen en vervolgens te horen hoe stom dat is en dat ik dus wel slecht moet zijn. Ik kan niet zo goed tegen kritiek, geloof ik.
Ik verdenk Foxi/Inu nu trouwens. Ik vind het te toevallig dat Foxi heel kort na mij het ziekenhuis indook. Alsof ze dat wel als uitweg zag om onder het visioen uit te komen, maar pas durfde te gaan nadat ik hetzelfde deed.
Ik overweeg dit in het DT te zetten met de boodschap dat ik mijn geweer op haar zal richten. Mocht ik het dan bij het rechte eind hebben, zijn de wolven misschien minder happig om mij te lunchen. Is dat een goed plan?
Ja ik snap je bericht ik zou dit bericht idd even posten kun je mij ook nkemen als zw dan zal ik meegaan met je. Dan maar samen dood maar liever dood met jou dan alleen. Ik heb zelf nog een deurketting volgens mij kan ik die nog 1 keer inzetten
Wij gaan toch niet dood met elkaar?
Nee maar het is een mooi moment koester dit verpest het niet ;D
Oh sorry, ik was inderdaad ook zeer ontroerd maar zag een soort Romeo en Juliet tafereel voor me en dat zou tragisch zijn natuurlijk.
Hoe is het eigenlijk bij jou in de buurt? Wie verdenk jij?
In mijn buurt zit ik met Bloodwolf en Mexi. Mijn verdachte zit bij Foxi
En natuurlijk Zabulus maar ben vooral geïrriteerd door zijn manier van spelen.
Die deurketting geeft maar 50% kans op bescherming, dus ik zou m'n defibrillator kunnen inzetten voor jou vannacht.
Of ik kan naar het ziekenhuis gaan om je daar onder toezicht te stellen. Beide werken natuurlijk alleen als ik zelf de nacht overleef.
Als het daar niet al te druk is, kan ik ook naar het veilinghuis gaan in de hoop daar een verklaring van erfrecht te kopen. Daar zijn ook steekpenningen en een stemmachine te koop. Als ik de verklaring van erfrecht koop, kan ik al m'n bezittingen aan iemand nalaten en ik heb best leuke dingen en best wat geld.
Ik zou ook nog naar de B&B kunnen gaan om mezelf te beschermen. Dat zou garanderen dat we beide de nacht overleven (als ik tenminste de defibrillator inzet).
Lastige vind ik wel dat het spel nog wel eens vrij lang kan duren, dus we moeten wel zuinig zijn op onze spullen.
Ik zou als kk jou was naar de B&B gaan
Heb jij nog advies? Meestemmen om mezelf te redden? Op wie dan? Aaaahhhrggg...
Ik zou op Lynn stemmen is niet heel gek denk ik