In het café kan je overleggen met je medereizigers, of boodschappen achterlaten voor hen die hier na jou nog komen.
Hoi!
Hee, ik kom eindelijk iemand tegen! ;D
Ik zou het wel fijn vinden om hier wat te overleggen. Zie jij dat ook zitten?
Jahoor! Geen probleem, zeker gezien de recente ontwikkelingen!
Ik denk dat het op dit moment het beste is om gewoon zo veel mogelijk te gaan delen. Ik kan nog maar 2 mensen op groen zetten en de rest staat voor mij redelijk op gelijke hoogte wat verdenking betreft.
Mijn rol is burger, dus daar ben ik ook niets wijzer mee geworden.
Ik ben begonnen op de Marshall-eilanden. Dat is een landenwelp-land. Die mogelijkheid is er tot en met nacht 5, dus ik denk dat risico bijna volledig geweken is.
Daarna Micronesië: Daar mag je eenmalig 3 berichten sturen naar andere spelers (1 per speler)
Toen ben ik naar Nauru gegaan, waar we nu dus zijn.
Vervolgens in Tuvalu: Daar kan je dus een slaapwandelaar actie doen. Ik was de eerste die dat succesvol deed (al leverde de uitkomst niets op) dus waren er nog 2 pogingen over toen ik vertrok.
Nu ben ik weer op terugreis naar Micronesië. Ik hoopte informatie te krijgen door die slaapwandelaarsactie en dacht dat het handig zou zijn om dat met specifieke spelers te kunnen delen, maar ik heb dus geen rol doorgekregen.
Jij bent dus de eerste die ik ben tegengekomen.
Waar ben jij tot nu toe geweest?
Ik vind het helemaal prima! Mijn rol is Stalker en ik kan nog 1x iemand stalken in de nacht. De tweede nacht heb ik Bloodwolf gestalkt en kreeg toen een pm dat ie niks gedaan heeft.
Ik ben in de volgende landen geweest:
Nieuw Zeeland - reneiz actie
Australië - Hier kan je je ijzeren hein of BM rol verkopen voor geld en van een speler bekijken welke extra rollen diegene heeft OF een extra rol kopen (ijzeren hein, zielsverwanten, cupido)
Papoea Nieuw Guinea - Hier kan je gokken op waar iemand is (landengokker) en daar geld mee winnen
Micronesië - De 3 anonieme pms
Nauru - Hier dus
Ik weet nog niet zo goed wie ik als tweede wil stalken. Jij nog voorkeur voor een bepaalde speler? En ik ben ook nog aan het bedenken waar ik nu heen wil...
Ik heb nu echt nog heel veel spelers op oranje staan.
Misschien lukt het nog om voor vanavond iemand anders z'n rol te laten claimen (met nachtactie) en dan die te controleren?
Ik vind zelf het verhaal van Berber wel heel vreemd. Hij staat bovenaan m'n lijstje. Gevolgd door Yasu en Inuzuki. Dan Nostalgia, BW en William.