Weerwolven van Wakkerdam

Spellen => Inschrijven voor spellen => Topic gestart door: Skunki op 25 november 2020, 13:13:48

Titel: Zelf een WvW spel leiden?
Bericht door: Skunki op 25 november 2020, 13:13:48
We hebben inmiddels de eerste periodes gehad met Adriaan, Redeast en mijzelf als nieuw spelleidersteam. Zoals bij onze aanstelling gemeld mogen mensen het aangeven als zij zelf graag een keer een WvW spel zouden willen leiden, dan plannen we jullie graag een keer in.

Op het moment dat je een spel zult leiden zal je uiteraard geholpen worden door één van de spelleiders.

Zie dit als een vrijbrief om elke spelleider persoonlijk aan te spreken als je een spel wilt leiden of het in dit topic kenbaar te maken bij interesse!
Titel: Re: Zelf een WvW spel leiden?
Bericht door: BloodWolf14 op 25 november 2020, 13:45:17
@Morgothoan (https://www.weerwolvenvanwakkerdam.nl/forum/index.php?action=profile;u=7214) en ik komen binnenkort wel met een voorstel ;)
Titel: Re: Zelf een WvW spel leiden?
Bericht door: Skunki op 1 mei 2021, 11:17:59
Bump! Heb jij altijd al eens aan het roer van een WvW spel willen staan of onder leiding van één van de vaste spelleiders? Stuur ons een gerust een PM over, we moedigen jullie aan om eens een spel te leiden! :)
Titel: Re: Zelf een WvW spel leiden?
Bericht door: Krissy op 6 februari 2022, 09:10:27
Als er animo voor is lijkt het me leuk om weer een spel te leiden volgens de rollen in 538  https://weerwolvenvanwakkerdam.be/index.php?board=3703.0  (https://weerwolvenvanwakkerdam.be/index.php?board=3703.0)
Dan wel met een paar kleine aanpassingen (mochten er suggesties zijn dan graag!), maar wel het liefst met deze of soortgelijke rollen. :)
Titel: Re: Zelf een WvW spel leiden?
Bericht door: Inuzuki op 10 februari 2022, 09:44:40
Super leuk Krissy :D Lijkt me zeker een leuk idee om dit op de planning te gaan zetten! Dan kunnen we de specifieke details tegen die tijd qua rollen invullen. We gaan binnenkort over de planning weer praten en hebben nog een paar gastspelleiders op het lijstje staan, maar dan kan ik wat meer info geven! Als je voorkeuren hebt voor wanneer/wanneer niet,  zou je het dan willen laten weten?  :)
Titel: Re: Zelf een WvW spel leiden?
Bericht door: Sunny op 4 april 2022, 17:15:45
.