De vraag staat al in de titel van het topic, welke rol is voor jou geschikt en welke z je gewoon willen spelen omdat je die zo leuk lijkt? Wil je in pirates of the carribean of nou juist weer in my best friend's wedding?
Nina.
Nou...dan zal ik wel eens Jack Sparrow zijn uit PotC(Pirates of the Caribbean), omdat hij zo grappig loopt en omdat het gewoon een ge-wel-dig-e rol is.
Ps. dat loopje moet je eens nadoen :P
Arwen uit LoTR.... Zij is heel erg mooi en sierlijk en ze heeft ook een mooi karakter. En ze trouwt uiteindelijk ook met een leuke vent!
Je bedoelt Viggo Mortensen??? Die vind Lian leuk. Hij heeft zelfs een bijnaam. Welke weet ik even niet meer, maar ik geloof Roze Koek.
Ik zou wel graag in Van Helsing willen spelen. Ik vind die vampieren altijd zooo cool.
Vincent Vega uit Pulp Fiction
Tony Montana uit Scarface
Temmink uit Temmink
Mr. Black uit Resevoir Dogs
John Rambo uit Rambo (allemaal!)
Indy uit de Indian Jones cyclus
Han Solo uit Starwars
Eomar uit LOTR
Ik zou wel een prinsesje willen zijn in een Disney film :D
Zoiets als Belle, uit Belle en het Beest en dan mogen dansen in een hele mooie jurk...
wajow da lijkt me dan weer helemaal niets he, om een tekenfilm figuurtje te spelen....
maar wat me wel cool lijkt om batman te spelen !!!
Eigenlijk alles met een beetje spanning en romantiek lijkt me wel leuk. ik zou ook graag wel speciale krachten hebben. Ik zou het bijvoorbeeld ook helemaal niet erg vinden om het zusje van Warren te spelen uit X-Men, the last stand....
Wat mij geweldig lijk is een personage als Ché te spelen uit Evita. Ik kan niet zingen, dus houdt het op, maar om als 1 personage zoveel verschillende rollen neer te zetten lijkt me wel een grote uitdaging.
Ik doe aan amateurtoneel, en sinds ik in 1 stuk Voorzitter, God, Soldaat, Rouwdrager, Aangespoeld kind en Inspecteur heb gespeeld, ben ik helmaal fan van verschillende rollen in 1 stuk/film :)
ik zou graag sjakie willen spelen in sjakie en de chocolade fabriek :) :D
Edit Golovior: En waarom zou je dat graag willen spelen??
omdat het mijn lievelings dvd is :)
ik zou graag Anna Valerious uit Van Helsing, een al wat oudere film willen spelen...
Vechten, angst en liefde in een verhaal. Dat lijkt me leuk!!!
Jij ook al? Ik ook. Het is echt een van mijn favoriete films.
lol mijn niet zo maar zij speelt wel een superleuke rol en anders wil ik Nacy Drew spelen uit een film die binnekort in europa gaat uitkomen :P
Een of andere figurant...
Doe mij dan maar Aragorn (geloof ik!) uit LotR!
En hier.
Forrest Gump! Ik bén hem gewoon... Even dom & onhandig ^_^
In Pirates of the Caribbean zou ik wel Elizabeth willen spelen. Met Johnny Depp en Orlando Bloom zoenen :P
Naja, eigenlijk maakt het me totaal niet uit. Stel dat ik in een film zou mogen spelen zou ik alles met beide handen aangrijpen. Het lijkt me enorm gaaf om zoiets mee te kunnen maken. Al is het maar een pietluttig klein rolletje :)
Altijd dat geJohnny Depp. Hij is dan redelijk hot, maar dat is toch niet de reden om zo te kwijlen? wat heeft die kerel? :P Anyway... ik zou graag.... V willen zijn uit V for Vendetta. Maar eigenlijk is mijn droom een mannenhoofdrol in een musical. Ah well, dat zal bij dromen blijven. :'(
Xindar, waarom geen Tarzan! :P
Nee ik weet het al. Ik wil Sista Girl zijn, helaas ben ik een meisje anders zou ik Undercover Brother zijn :P
(Echt een supermelige film btw, Undercover Brother, als je hem nog niet gezien hebt race je NU naar de videotheek om hem te huren :P)
Citaat van: Selinde op 12 september 2007, 18:52:28
Xindar, waarom geen Tarzan! :P
Nee ik weet het al. Ik wil Sista Girl zijn, helaas ben ik een meisje anders zou ik Undercover Brother zijn :P
(Echt een supermelige film btw, Undercover Brother, als je hem nog niet gezien hebt race je NU naar de videotheek om hem te huren :P)
Oh ja, dat is leuk. >.> Dan nog liever Evita. Argentinaaaaaaaaaaaaaaa!
En jammer dat ik geen videotheek in de buurt heb. >.>
Hmm, V for Vendetta, die film draaiden ze bij ons op het eerstejaarsweekend vorig jaar van de uni. Alleen iedereen was erg slaperig en/of wazig in zijn hoofd, plus er was nog geen ondertitel bij ook, dus niemand kon de film volgen. Volgens mij was hij behoorlijk ingewikkeld.. ik kan er weinig van herinneren :P
En waarom Johnny Depp.. ach, het is ook niet mijn favoriete acteur hoor, maar zeker in Pirates vind ik em wel erg leuk :P
Ik heb nog eens zitten nadenken.. als 'de wetten van de magie' van Terry Goodkind ooit verfilmd zouden worden, zou ik graag Kahlan willen spelen! :)
Owww, Ik wil dan graag wel de rol van Richard Rahl / Cypher spelen.
Ik vind de boeken echt heerlijk om te lezen. Ik zal ze niet spoileren, maar mocht iemand ze nog niet gelezen hebben DOEN!
Ik vind het altijd leuk dat er meerdere verhaallijnen lopen, waardoor je soms echt zo snel wil doorlezen, ik lees de boeken trouwens echt snel uit, omdat ik ze echt moeilijk kan wegleggen, ik wil ze gewoon door blijven lezen.
:D de wetten van de magie zijn echt leuk!! Al vind ik ze soms een tikkeltje overdreven gewelddadig :P
als je van boeken houdt waar verschillende verhaallijnen door elkaar lopen moet je echt het rad des tijds van Robert Jordan eens proberen, vraag maar aan Golovior :P
Ik had gehoord dat de schrijver recentelijk was overleden, ken de boekenserie alleen van horen zeggen :)
Hoe vond je het boek (Rad des tijds) zelf? of heb je het nog niet helemaal gelezen.
De schrijver van het rad des tijds of die eerder vermelde reeks?
die van het rad des tijds leeft nog (gelukkig want de reeks is nog niet af...)
het rad des tijds is (according to me) de beste reeks boeken ooit geschreven, 'lees the lord of the rings maal tien'
heb hem helemaal gelezen in het nederlands en in het engels (en alle boeken gekocht)
Verkeerde topic over de discussie: Rad des Tijds. Open er maar een apart topic voor als je het over Rad des Tijds wil hebben.
Citaat van: Morana op 15 september 2007, 18:52:21
Hmm, V for Vendetta, die film draaiden ze bij ons op het eerstejaarsweekend vorig jaar van de uni. Alleen iedereen was erg slaperig en/of wazig in zijn hoofd, plus er was nog geen ondertitel bij ook, dus niemand kon de film volgen. Volgens mij was hij behoorlijk ingewikkeld.. ik kan er weinig van herinneren :P
En waarom Johnny Depp.. ach, het is ook niet mijn favoriete acteur hoor, maar zeker in Pirates vind ik em wel erg leuk :P
Ik heb nog eens zitten nadenken.. als 'de wetten van de magie' van Terry Goodkind ooit verfilmd zouden worden, zou ik graag Kahlan willen spelen! :)
Als zelfs een 14-jarige hem snapt zonder ondertiteling, dan moet jij hem toch ook wel snappen? :P Hij is echt niet zo ingewikkeld. Kijk hem maar een keer als je tijd hebt, eventueel met ondertiteling. :)
ik zou opzich ook wel Elisabeth willen spelen uit POTC.
Ik vind haar best wel knap en de rol lijkt me gewoon leuk.
(helemaaaaal niet omdat Jonny Depp erin speelt hoor ::) :-[)
Ik moet me schamen, hij had me vader kunnen wezen :-[
En verder vind ik vampier rollen ook wel leuk... misschien eens een figurant in Angel of Buffy the vampire slayer ofzo... ::)
Ik zou wel Mrs. Coulter willen spelen in His Dark Materials. The Golden Compass, de eerste film, komt in december dit jaar uit. Het lijkt me echt een uitdaging om iemand met zo'n dubieuze persoonlijkheid te spelen en dat geloofwaardig te houden. Natuurlijk had ik daarvoor mooi en stijlvol moeten zijn, maar boeiend :P
Iedereen die His Dark Materials nog niet gelezen heeft, ren naar de bieb of bestel het op bol.com. Echt de moeite waard!
Citaat van: Xindar op 21 september 2007, 19:14:04
Als zelfs een 14-jarige hem snapt zonder ondertiteling, dan moet jij hem toch ook wel snappen? :P Hij is echt niet zo ingewikkeld. Kijk hem maar een keer als je tijd hebt, eventueel met ondertiteling. :)
Ghehe, misschien dat het er ook aan lag dat ik de nacht daarvoor 2 uur had geslapen en er nog weinig bloed in mijn alcohol zat op dat moment ;)
Wat me trouwens ook wel leuk lijkt om te 'spelen' is zo'n rol in een animatiefilm als bijvoorbeeld Shrek. Het is natuurlijk wel totaal anders, je moet het dan alleen hebben van je stem. Om het in te spreken is misschien niet altijd even geweldig, want je staat alleen voor zo'n microfoon, maar het eindresultaat is wel erg leuk! :)
Ik zou best wel Lizzie Bennet uit Pride & Prejudice willen spelen. Maar dan alleen als Matthew MacFadyen Mr. Darcy speelt. Ik smelt helemaal van die blik in zijn ogen als hij Lizzie ten huwelijk vraagt... En zijn glimlach... *zucht*
Ik zou Constantine uit de film Constantine willen spelen. Hij is dan wel een man (word ik gewoon of hem of de vrouwelijke versie van hem :P) maar het personage wat hij speelt is erg leuk. En de opmerkingen die hij maakt zijn zo droog ;D
Ik zou echt heel graag een Nazgul willen spelen :)
a) Omdat Lord of the Rings mijn lievelingsfilm is, en
b) Omdat ik dan helemaal evil op een cool beest kan rijden :D
Ik zou ook graag een rol willen 'spelen' in een animatiefilm, want ik kan zelf heel erg belabberd toneel spelen... Shrek of Ice Age ofzo :D
Zonder enige twijfel: Voldemort . Ik vind dat evil altijd beter is in films... maar omdat ze 1 foutje maken ergens in de film... verliezen ze. Dus niet omdat ze minder sterk zijn, integendeel. Dus ik houd van de dark side in the films en baal dat ze nooit winnen XD. Verder ben ik heel normaal... vraag maar aan Xindar (ahahahaXD)
En idnerdaad, voice-acting lijkt me ook geweldig... ook dan het liefst evil maar hoeft niet.
ik zou wel willen mee spelen in film 6 en 7 van harry potter die moeten zo mooi worden als je de boeken moet geloven (wat er in staat (verhaal) )
Zou wel graag Phantom willen spelen in Phantom of the opera...Hij is echt geweldig(en zingt mooi)
Xmen the last stand één of ander persoon met de krachten van Jean
300, spartacus, rome ofziets lijkt me ook wel leuk..vechten, het leven van die mensen eens "ervaren"
Maar Phantom blijft nummer 1
hee xindar
ook een musical fan? ik ook
welke musicalrol zou jij dan willen doen
mij lijkt phantom wel heel gaaf of der Tod in elisabeth
Ik zou wel eens willen Jack Sparrow willen zijn uit POTC,
want ik vind ook dat hij zo grappig loopt en zijn manier van
praten om uit zijn dommigheden te komen is vind ik ook
zo grappig 8)
Uhm R2D2 of die eekhoorn uit Ice Age
Als ik een man was zou ik de jonge Tarzan willen spelen in de musical :D De hele tijd aan lianen slingeren en verder een beetje schattig doen (A) - en heel goed kunnen zingen natuurlijk :D
Citaat van: Selinde op 3 februari 2008, 09:12:24
Als ik een man was zou ik de jonge Tarzan willen spelen in de musical :D De hele tijd aan lianen slingeren en verder een beetje schattig doen (A) - en heel goed kunnen zingen natuurlijk :D
Haha willen we toch allemaal
Dat zou alleszins beter zijn dan George uit George of the jungle (die vliegt telkens weer tegen een boom aan)
On-topic: Balin bij the hobbit, dat was 1 van mijn lievelingspersonages uit het boek
Ik wil Elisabeth uit Pride & Prejudice zijn (-> Mr Darcy)
Of Elisabeth uit Pirates of the Caribbean (-> Jack Sparrow)
Zucht. *kwijlt*
Neil uit Dead Poets Society (aller, aller, aller, aller geweldigste film ooit! :D) of Jack Sparrow (heel origineel, en gaat ook zo lekker als meisje, maar goed) of een of andere super slechterik :D
een meisje uit een paardenflim ofzo :P lkkr veel paardrijden :P
Hmm, ik wil denk ik Kiera Cameron willen spelen uit continuum.
Wow.
Deze necro.
Hoedan.
Is dit een record?
Hoe kwam je bij dit topic?
Hoe is dit topic nog niet verwijderd?
Wat een mysteries.
Ik weet niet welke rol ik zou spelen maar het liefst in een set met allemaal supermooie fantasylocaties en dan een van die oude series waar mensen nog in pakken rondlopen. Dat lijkt mij echt cool.